Rudolf ako darček?

Som si istá, že poznáte sobíka Rudolfa s typickým červeným noštekom. Čo tak ho darovať? Určite aj Vy máte známych, priateľov či kolegov, s ktorými si síce nevymieňate darčeky, ale máte chuť ich s niečím potešiť či už na Mikuláša alebo na Vianoce. Toto je perfektný darček. Je veľmi milý a ešte k tomu so sladkým prekvapením.

Potrebujeme: farebný papier, lepidlo na papier, nožnice (aj malé na nos – ja som použila manikúrové), stužku, bielu ceruzku na ušká, červenú ceruzku na líčka, lepidlo s trblietkami na parohy (ja som volila farby podľa farby papiera), sladké prekvapenie v podobe lízatiek a samozrejme šablónu, ktorú si môžete stiahnuť pod článkom.

Myslím, že postup je každému jasný z výsledku. Ale keby predsa, tak: najprv si vytlačíte na farebný papier šablónu, vystrihnete ju (nezabudnite na nos z oboch strán), namaľujete ušká a líčka, vyfarbíte parohy, počkáte kým zaschnú, vložíte lízatko, zalepíte hlavičku (celé parohy až po cca očká) a nakoniec uviažete stužku. Tadááá hotovo.

Dúfam, že som Vás inšpirovala. Ak máte aj Vy nápad na podobný darček, dajte mi vedieť, budem veľmi rada.


Related Posts

Perníková chalúpka

Perníková chalúpka

Krása však? Každý rok nám prevoňajú celý byt. A naozaj to nie je také ťažké a ani zložité, ako to možno na prvý pohľad vyzerá. Chce to len trošku času a trpezlivosti, ale výsledok stojí za to. POTREBUJEME: Na cesto:  |120 g medu| 100 g […]

Vianočný pečený čaj

Vianočný pečený čaj

Dlhšie som sa pohrávala s myšlienkou uvariť resp. upiecť si čaj. Odhodlala som sa na to teraz pred blížiacim sa Mikulášom. Vedela som, že to bude perfektný kúsok v mikulášskom balíčku pre mojich blízkych. Do pečeného čaju môžeme dať prakticky hocijaké ovocie, či už čerstvé, […]Čo povieš na príspevok? Máš nápad na vylepšenie?